MİSYONUMUZ

Emin Otomotiv

1991 yılında kurulan Emin Otomotiv, El Birliği adını verdiği kendine özgü sistemi ile insanları faizsiz, vade farksız, uzun vade taksitlendirmelerle kolay yoldan otomobil sahibi yapmaktadır. Bu yöntem ile otomobil almak isteyen kişiler, istediği marka veya model otomobili dilediği yerden alabilmektedir. Emin Otomotiv ile 1991 yılından günümüze kadar 50.000’in üzerinde aile kolay yoldan otomobil sahibi olmuştur.
 
 

Eminevim

Emin Şirketler Grubu bünyesinde 2005 yılında kurulan Eminevim, İnsanları kolay yoldan ev sahibi yapmayı amaçlayarak yola çıkmıştır. Tıpkı Emin Otomotiv gibi Eminevim de El Birliği sistemini kullanarak ev sahibi olmak isteyenleri faizsiz, vade farksız, uzun vade taksitlerle ev sahibi yapmıştır. İnsanlar Eminevim ile istediği ilden beğendiği evi alabilmektedir. Türkiye’nin 81 ilinde tapu teslim eden ilk özel kurum olma unvanını elinde bulundurmaktadır. Eminevim her ay ortalama 800 aileyi ev sahibi yapmaktadır. Kurulduğu günden günümüze kadar 20.000’in üzerinde aileyi kolay yoldan ev sahibi yapmıştır.
 
 

 

Eminevim Construction

Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Eminevim İnşaat, Türkiye’nin farklı bölgelerinde toplu konutlar, oteller, lojistik binalar, fabrikalar, tesisler üreterek insanların kullanımına sunmaktadır. Üretilen konutların veya diğer projelerin satışında temel prensip olarak “faizsiz satış” anlayışıyla hareket etmektedir.

Yapımı devam eden veya tamamlanan projelerden bazıları;

-          Ahenk İstanbul

-          5YÜZ60 Kurtköy

-          Afyon 5 Yıldızlı Termal Otel Projesi

-          Afyon 5 Yıldızlı Termal Devre Mülk Projesi

-          Kurtköy 5 Yıldızlı Otel ve Rezidans Projesi

-          Erzurum A.V.M. ve Rezidans Projesi

-          Tuzla Toplu Konut Projesi

-          Sakarya Nefes Tatil Konutları

-          Beylikdüzü Marmara Evleri

-          Bolu Konut Projesi

-          Yalova Sosyal Tesis Projesi

-          Tuzla Tepeören Lojistik ve Fabrika Binası

-          Tuzla Organize Sanayi Lojistik ve Fabrika Binası

-          Tuzla Mermerciler Sanayi Lojistik ve Fabrika Binası


 
 

Emin Sigorta

1991 yılında kurulan Emin Sigorta, çeşitli sigorta şirketlerinin tam yetkili A sınıfı acentesi olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana çeşitli sigorta şirketlerinin uzun yıllar üst üste birinci acentesi olma başarısını göstermiştir. Emin Sigorta pek çok özelliğinin yanında %99 müşteri memnuniyetiyle sektörde apayrı bir yere sahiptir.
 
 

Emin Enerji

Enerji faaliyetlerinde çeşitli yatırımları bulunan Emin Enerji, özellikle güneş enerjisi alanında ülkemizin çeşitli yerlerinde faaliyet göstermektedir. Güneş enerjisi teknolojilerini ülkemizde yaygınlaştırarak sektörün lideri olmayı amaçlayan Emin Enerji, yaşanabilir bir dünya için çevreyi koruyan, doğaya ve insan hayatına duyarlı sistemler üzerine çalışmalar yürütmektedir.
 
 

Emin Tarım ve Hayvancılık

Emin Şirketler Grubu bünyesinde tarım ve hayvancılık faaliyetlerini yürüten Emin Tarım ve Hayvancılık, ülkemizin çeşitli bölgelerinde çeşitli tesislerde ve tarım alanlarında üretim gerçekleştirmektedir. Bu faaliyetlerden bazısı:

-          Konya / 5 bin dönüm arazi üzerine 500 bin elma fidanı

-          Adapazarı / 150 dönüm arazi üzerinde tarımsal faaliyet

-          Adapazarı / 1.000 adet büyükbaş hayvancılık faaliyeti

-          Balıkesir / 500 dönüm arazi üzerinde zeytin üretimi

-          Bursa İznik / 400 dönüm arazi üzerinde karışık meyve üretimi

-          Çatalca / 100 dönüm arazi üzerinde tarımsal faaliyet

-          Yalova / 100 dönüm arazi üzerinde tarımsal faaliyet

-          Niğde / Küçükbaş hayvancılık tesisleri


 
 

Emin Otomotiv 2. El

Emin Otomotiv’in yan kuruluşu olan Emin Otomotiv 2. El, bu piyasada güveni ön planda tutan, yüksek kârlar yerine, insanların güvenini kazanmayı amaç edinmiş bir kurumdur. 1991 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Günümüze kadar 17.000’in üzerinde araç satışı gerçekleşmiştir. Emin Otomotiv şubeleri aracılığıyla tüm Türkiye’de faaliyetlerde bulunmaktadır. Yurdun her bölgesinden araçlar aldığı gibi, yurdun her bölgesine araç satışları gerçekleştirmektedir. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde büyük ölçekli oto pazarları bulunmaktadır.
 
 

Emin Yachting

Emin Yachting, Emin Grubu’nun “yatta tatil” projesini hayata geçiren en yeni şirketlerinden biridir. Yatta tatil anlayışına farklı bir boyut kazandırmayı amaçlayan şirket, bu alternatif tatil türünü sadece üst gelir grubuna değil, orta ve ortanın üstü gelir grubuna da sunmayı planlıyor. Yatta tatil yapmak isteyen ailelere çeşitli seçenekler sunan Emin Yachting, isteyene kiralama yöntemini, isteyene yat satın alma yöntemini, isteyene de yatı devre mülk olarak kullanma hizmetini sunuyor.